image description

Kontaktskjema

Ønsker du å komme i kontakt med oss?
Fyll ut kontaktskjemaet under og vi vil kontakte deg snarest mulig.



Slik når du oss

Telefonnummer

E-postadresse

firmapost@papirkompaniet.no

Addresse

Ulvenveien 89 A, 0581 OSLO

Våre ansatte

Tor Olav Jacobsen

Tor Olav Jacobsen

Daglig leder

torolav@papirkompaniet.no

+47 90 77 22 88

Hilde-Kristin Bjerke

Hilde-Kristin Bjerke

Konseptsjef

hilde@papirkompaniet.no

95 15 24 94

Kirsten Helgesen

Kirsten Helgesen

Kundeservice

kirsten@papirkompaniet.no

23 37 88 80

Nina K. Ihlen

Nina K. Ihlen

Regnskapsmedarbeider

nina@papirkompaniet.no

46 50 03 76

Heidi Sagabraaten

Heidi Sagabraaten

Regnskap/ lønn

heidi@papirkompaniet.no

46 50 03 81

Sissel Nicolaisen

Sissel Nicolaisen

Produktsjef

sissel@papirkompaniet.no

95077211

Morten Arnestad

Morten Arnestad

Markedskoordinator/ Webdesigner

morten@papirkompaniet.no

46 50 03 82

Maria Vinden

Maria Vinden

Grafisk designer/ produktansvarlig kort

maria@papirkompaniet.no

46 82 89 81

Miguel Bjerke

Miguel Bjerke

Teamleder lager

miguel@papirkompaniet.no

45 50 57 30

Marius Flåen

Marius Flåen

Lagermedarbeider

marius@papirkompaniet.no

45 50 57 30

Henrik H. Svendsen

Henrik H. Svendsen

Lagermedarbeider

henrik@papirkompaniet.no

45 50 57 30

Tim Merg

Tim Merg

Lagermedarbeider

tim@papirkompaniet.no

45 50 57 30

Anders Christoffer Westby

Anders Christoffer Westby

Lagermedarbeider

anders@papirkompaniet.no

45 50 57 30

Jon Helge Farmen

Jon Helge Farmen

Lagermedarbeider

jon@papirkompaniet.no

45 50 57 30

Arve Kittilsen

Arve Kittilsen

Salgssjef

arve@papirkompaniet.no

90 66 82 00

Lene Skåret Kittilsen

Lene Skåret Kittilsen

Distriktsansvarlig: Oslo og Bærum

lene@papirkompaniet.no

91 55 75 32

Hilde Ødegård

Hilde Ødegård

Distriktsansvarlig: Rogaland, Vest-Agder

hilde.odegard@papirkompaniet.no

91 55 75 42

Helge Øvretveit

Helge Øvretveit

Distriktsansvarlig: Hordaland, Sogn og Fjordane

helge@papirkompaniet.no

97 74 13 03

Wenche Moltumyr

Wenche Moltumyr

Distriktsansvarlig: Trøndelag, Møre og Romsdal

wenchem@papirkompaniet.no

91 33 71 10

Terje Nikolaisen

Terje Nikolaisen

Distriktsansvarlig/ Agent: Nord-Norge

te-ni@online.no

90 83 41 28

Ellen Hegg

Ellen Hegg

Distriktsansvarlig: Asker, Buskerud, Vestfold, Telemark, Aust og Vest-Agder

ellen@papirkompaniet.no

90 07 13 39

Nina M. Gjermundrød

Nina M. Gjermundrød

Distriktsansvarlig: Vestfold og Buskerud

ninam@papirkompaniet.no

97 74 12 32

Eva Tøndevold

Eva Tøndevold

Selger: Hedmark, Oppland, Buskerud (Geilo, Gol, Hønefoss)

evat@papirkompaniet.no

48 95 92 38